bliskociebie O firmie

Firma prowadząca  sklep bliskociebie24.pl  funkcjonuje już od ponad 25 lat .                        

Pierwotnie zajmowaliśmy się głównie stacjonarną  działalnością  w branży księgarniano-papierniczej ale od ponad 5 lat rozszerzyliśmy swoją ofertę o  produkty  takie jak np. słodycze , kawy czy środki czystości.  

Naszą rzetelność  i doświadczenie  nabyte w pracy z książkami i artykułami biurowymi przenosimy również na dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów importowanych z krajów takich jak  Niemcy, Belgia, Dania czy Anglia. . Nasza oferta obejmuje  znakomitej jakości słodycze, kawy  i wybrane artykuły chemii gospodarczej. To co nas szczególnie wyróżnia naszą ofertę to duży wybór kaw smakowych ,dostępność niezwykłych kaw jak np  : Kopi Luwak , czy też kaw trudno dostępnych czy rzadko spotykanych na naszym polskim rynku jak np. z wysp Galapagos , uchodzących za najbardziej czysty ekologicznie rejon naszego globu.

 

Informacja dla mieszkańców powiatu Starogardzkiego

Prowadzimy  sprzedaż stacjonarną w sklepie, który znajduje się pod adresem:

83-200 Starogard Gdański, ul. Kościuszki 34F

Należy też wspomnieć o tym, że tworzymy własną markę DreamsCoffee, pod którą dostarczamy naszym klientom najznakomitsze kawy świata. DreamsCoffee chociaż jest z założenia marką premium,  to jednak staramy się zorganizować naszą ofertę w taki sposób, aby każdy miał możliwość zakupienia naprawdę dobrej kawy w dostępnej cenie .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym, a także w sklepie stacjonarnym.Nasi sympatyczni  i  doświadczeni  pracownicy zapewnią Państwu miłą i  fachową obsługę .

Prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem platformy Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/DreamsCoffee

bliskociebie do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl