bliskociebie O firmie

Firmę 7 Plus założyli ludzie, którzy od 20 lat prowadzą działalność w branży księgarnianej, gdzie są rozpoznawani jako FHU Lucyna i Dariusz Kuśnierz S.C. i zawsze cieszyli się ogromnym zaufaniem klientów.

Jako firma 7 Plus działamy w nieco odmiennej branży, jednakże wszyscy zgodzimy się, że doświadczenie zdobyte w 20 letniej pracy z klientem księgarnianym z pewnością jest nieocenioną wartością. Rzetelność nabytą w pracy z książkami i artykułami biurowymi przenosimy również na dostarczanie klientom najwyższej jakości artykułów delikatesowych i środków czystości. Nasza oferta obejmuje naprawdę znakomitej jakości słodycze, kawy, herbaty i najróżniejsze artykuły chemii gospodarczej, które sprowadzamy głównie z Niemiec i innych krajów zachodniej Europy. Oczywiście nie zamykamy się na inne kraje i jesteśmy świadomi tego, iż w innych zakątkach świata też można znaleźć wysokiej jakości produkty, dlatego staramy się poszerzyć naszą ofertę o kolejne ciekawe pozycje.

Prowadzimy również sprzedaż stacjonarną w naszych sklepach, które odwiedzić można pod adresem:

  • 83-200 Starogard Gdański, ul. Kościuszki 34F


Należy też wspomnieć o tym, że tworzymy własną markę DreamsCoffee, pod którą dostarczamy naszym klientom najznakomitsze kawy świata. DreamsCoffee jest w domyśle marką premium, jednakże staramy się zorganizować naszą ofertę w taki sposób, aby każdy miał możliwość spróbowania naprawdę dobrej kawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym, a także w sklepach stacjonarnych. Nasi pracownicy są naprawdę doświadczonymi i rzetelnymi ludźmi, więc jeśli mają Państwo pytania, prosimy skontaktować się z obsługą sklepu internetowego lub poprosić o pomoc w sklepie stacjonarnym.

Prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem platformy Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/DreamsCoffee

bliskociebie do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl